Znajdź pracę razem z Works4you

Z chęcią pomożemy ci w znalezieniu odpowiedniej  pracy !

Jedyne co musisz zrobić to złożyć CV !

 

Ochrona danych osobowych

Administratorem Twoich danych jest WORKS4YOU Sp. z o.o.  z siedzibą w 16-400 Suwałki ul. Utrata 4C/116, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000590857, pod numerem NIP: 8481863901, REGON: 362251340. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: odo@mjob.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem 16-400 Suwałki ul. Utrata 4C/116.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
– marketingu bezpośredniego
– prowadzenia procesów rekrutacyjnych

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie 16-400 Suwałki ul. Utrata 4C/116 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: odo@mjob.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez WORKS4YOU Sp. z o.o. w ramach zawieranych z Tobą umów.

Złóż swoje CVWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych oraz marketingowych, zgodnie z polityką prywatności obowiązującą na stronie.