Praca tymczasowa – dla pracownika

Praca tymczasowa to możliwość zdobywania wielu doświadczeń zawodowych na różnych stanowiskach i w rozmaitych branżach. To również elastyczne godziny pracy, a przy tym dostęp do świadczeń takich jak płatny urlop i ubezpieczenie zdrowotne. Praca tymczasowa to rozwiązanie, które opłaci Ci się bez względu na Twój wiek!

Nieważne kim jesteś: sekretarką, kierowcą, księgową, handlowcem czy studentem – jeśli szukasz tymczasowego zatrudnienia, to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Oferujemy pełny zakres usług rekrutacyjnych oraz zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową lub umowę cywilno- prawną w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Oferowana przez nas praca nie jest trudna, nie wymaga specjalnych kwalifikacji czy przygotowania, za to daje wymierne korzyści, takie jak wynagrodzenie czy możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia.

Współpracę mogą podjąć zarówno osoby uczące się, jak i starsze, często pracując w wygodniejszym dla nich niepełnym lub elastycznym wymiarze godzin. To także atrakcyjna propozycja dla osób wracających do pracy po dłuższej przerwie.

Jeśli więc szukasz pracy, która pozwoli Ci się sprawdzić w różnych firmach i pomoże zdobyć niezbędne doświadczenie, które w przyszłości może zaprocentować propozycją stałej pracy to dobrze trafiłeś!