Robotnik budowlany

8 Wrzesień, 2018
  1. Agencja Pracy Tymczasowej Works4You, nr certyfikatu 13265, dla swojego partnera poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Lokalizacja:   Cała Polska/ Siedziba firmy Ozimek

Termin składania zgłoszeń:   31.10.2018

Agencja Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 13265

to sprawdzony partner biznesowy, który z powodzeniem realizuje projekty doradztwa, leasingu i outsourcingu personalnego dla Klientów na terenie całego kraju. Posiadamy spółki w Polsce, na Ukrainie i Białorusi. W związku z rozwojem struktur poszukuje  Kandydatów/Kandydatek.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Stanowisko: Robotnik budowlany

Zadania:

–  prace ręczne, wykopy, plantowanie ziemi, wykonywanie ubezpieczenia brzegów, układanie kostki brukowej, krawężników, prace zbrojarskie i betoniarskie

– prace w bliskim oddziaływaniu wody, na świeżym powietrzu.

Wymagania:

– sprawność fizyczna

– chęć do pracy

– doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

– wynagrodzenie 13 zł netto za godzinę pracy

– bezpłatne zakwaterowanie, zapewniona obiadokolacja w trakcie pracy

– dużą liczbę godzin pracy (praca po 10 godzin dziennie w tygodniu oraz co drugi weekend)

– praca przy budowie głównie w Piszu (ale również w Sulejówku, Płocku lub Kiełczu)

– możliwość wyrobienia wizy lub przyjazdu w ramach ruchu bezwizowego.

Kontakt : koordynator.ua@mjob.com.pl , tel. 0048 788 381 884.